Łapka na myszy drewniana 2 szt. BROS
3,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Drewniana łapka na myszy oferowana przez markę Bros stanowi tradycyjne narzędzie do zwalczania gryzoni. Sprawdza się w każdym pomieszczeniu, wykazuje się skutecznym działaniem. Pułapki na szkodniki w takim wydaniu można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W jednym opakowaniu znajdują się dwie sztuki produktu. Sprawdzona konstrukcja zapewnia skuteczne pozbycie się szkodnika z domu oraz jego okolic. Łapka na myszy z drewna wyróżnia się: skutecznym działaniem, możliwością zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, 2 sztukami w opakowaniu.
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 × 4,7 × 10 cm |
| Marka | Bros |
| Szerokość | 4,7 cm |
| Opakowanie | Worek |
| Waga | 0,05 kg |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.