Nawóz do iglaków Hortifoska 1 kg AGRECOL
20,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
? nawóz stworzony do zasilania roślin iglastych
? sprawdza się w odżywaniu innych drzew i krzewów
ozdobnych
? dawkowanie: 30-40 g/metr wysokości rośliny
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,5 × 20 × 27,5 cm |
| Marka | Agrecol |
| Nawóz naturalny | Nie |
| Okres działania | 45-50 dni |
| Działanie | zapobiegawczo, interwencyjne |
| Rodzaj | mineralny, granulowany |
| Okres stosowania | wiosna, lato, jesień |
| Zastosowanie | drzewa i krzewy iglaste i liściaste |
| Opakowanie | Doypack |
| Wydajność | 30 roślin |
| Waga | 1,1 kg |
| Seria | Hortifoska |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.