Nawóz do iglaków przeciw brunatnieniu igieł 5kg AGRECOL
71,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Nawóz do iglaków przeciw brunatnieniu igieł to granulowany nawóz mineralny. Dzięki podwyższonej zawartości magnezu z dodatkiem żelaza nawóz przeciwdziała brunatnieniu igieł, likwidując skutki chlorozy. Prawidłowo i w porę zastosowany nawóz eliminuje skutki spowodowane niedoborem magnezu i przywraca intensywnie zielone wybarwienie igieł. Natychmiastowo hamuje proces brązowienia igieł oraz zapobiega obumieraniu pędów. Nawóz do iglaków przeciw brunatnieniu igieł przywraca prawidłową kondycję iglakom. Można go stosować jednocześnie z innymi nawozami lub odżywkami w postaci stałej lub płynnej. Nawóz nie zawiera azotu więc można go stosować przez cały sezon.
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,5 × 29 × 22 cm |
| Marka | Agrecol |
| Nawóz naturalny | Nie |
| Okres działania | 45-60 dni |
| Działanie | zapobiegawczo, interwencyjne |
| Rodzaj | mineralny, granulowany |
| Okres stosowania | wiosna-lato |
| Zastosowanie | rośliny iglaste: brunatnienie igieł |
| Opakowanie | Wiadro |
| Wydajność | 100 roślin |
| Waga | 5,3 kg |
| Seria | Nawóz granulowany premium |
| Kategoria główna | OGRÓD |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.