Opryskiwacz ciśnieniowy Róża 6 L KWAZAR
155,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Opryskiwacz Róża to doskonałe narzędzie do prac związanych z ochroną i pielęgnacją roślin na działce i w przydomowym ogrodzie. Opryskiwacz posiada lancę o długości 0,5m. Lanca została wykonana z włókna szklanego, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie wchodzi w reakcję ze środkami chemicznymi. Górna część zbiornika ma kształt lejka, co znacznie ułatwia wlewanie płynu. Wygodna szelka z gumową nakładką zapewnia komfort podczas długotrwałej pracy.
| Waga | 1,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 72,5 cm |
| Marka | Kwazar |
| Szerokość | 20 cm |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Filtr | W rękojeści |
| Wężyk | 1,5 m |
| Pasek | Tak |
| Pompa | Tak |
| Ciśnienie | 3,5 bara |
| Dysza | Wirowa |
| Zastosowanie | Aplikacja nawozów dolisnych, środków do pielęgnacji roślin |
| Lanca | 0,5 m |
| Wymiary produktu | 38 x 58,5 x 20 |
| Długość lancy | 0,5m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Pojemność | 6 L |
| Materiał wykonania | HDPE, PP |
| Kolor dominujący | Żółty |
| Wysokość | 72,5 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Seria | Garden Hobby |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.