Płyn na muchy, komary i mrówki+elektro BROS
34,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Elektrofumigator z płynem o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
| Waga | 0,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,6 × 9,8 × 10,8 cm |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Opakowanie | Kartonik |
| Zastosowanie | Preparat na muchy, komary i mrówki |
| Termin ważności | 4 lata |
| Marka | Bros |
| Wysokość | 10,8 cm |
| Waga | 0,13 kg |
| Głębokość | 6,6 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.