Podstawka drewnopodobna 19 cm 7240 brązowa VERDENIA
2,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Wysokiej jakości podstawka drewnopodobna o średnicy 19 cm do doniczek – znanej i cenionej marki Galicja, oferującej również inne podstawki plastikowe . Podstawka doniczkowa posiada kilka istotnych zalet: posiada prosty design, ale mimo to jest bardzo elegancka, a brązowy kolor i stylizacja podstawki na drewnianą powodują, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo odporna na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, ma uniwersalne zastosowanie, sprawdzając się w domach, na balkonach i w każdym innym miejscu.
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 19 × 2,3 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 19 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wysokość | 2 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.